Podzimní kabátky

Podzimní počasí nás již nutí do teplejšího oblečení. Ideální je podzimní kabátek, který zahřeje a zároveň je obohacen zajímavými doplňky. V takovémto podzimním odění vám to bude opravdu slušet.

Podzimní kabátek

Tento typ** kabátku** vlastně nevznikl jako módní výstřelek, ale jako nutnost. Tak jak se ženy stále více zapojovaly do takzvaných mužských prací, vznikla potřeba upravit oblečení tak, aby bylo pohodlné a nepřekáželo. Krátké podzimní kabátky se však velmi brzy staly módní záležitostí a dnes nechybí v šatníku žádné ženy. Podzimní kabátky jsou pohodlné, elegantní, teplé a stylové. V nabídce najdeme kabátky od klasických až po extravagantní.

Podzimní kabátky se liší svými typy

Základním typem je klasické teplé sáčko. Může být vypasované a s páskem nebo bez pásku. Může být také v několika délkách. Ty nejkratší kabátky končí již v pase a ty nejdelší v** půli stehen**. Klasické sáčko najdete v elegantní černé barvě, stejně jako v pestrých barvách. Stále módní je nadčasové** káro.** Střih klasického sáčka může být použit jen jako základ a přední díl je doplněn zajímavými detaily. Stojáčkem a sponou, dvouřadým zapínáním, místo límce může být šála ze stejného materiálu, límec může být nařasený, vysoký nebo opravdu velký. Kapsy, límce a rukávy podzimních kabátků mohou být prosté ozdob nebo zdobeny zajímavými knoflíky, vyšíváním, kůží či kožešinou.

Podzimní kabátek jako pončo

Podzimní kabátek může být také jako** pončo** nebo pelerína. Může být i ušitý do zvonu. V tomto případě má** klasické rukávy**. Tyto rozevláté podzimní kabátky jsou opět nabízeny v černé barvě, tmavých klasických barvách a pak v pastelových. Například extravagantní žlutý podzimní kabátek v provedení ponča zdobený velkým kožešinovým límcem, upoutá spoustu mladých dívek. Celkově bývají tyto kabátky méně zdobeny, zato vynikají zajímavým střihem, doplněným kapucí, stojáčkem a velmi často kožešinou ve stejném barevném tónu jako je kabát.

Podzimní kabátek s netopýřími rukávy

Tento model se vyznačuje** barevností**, zajímavými rukávy a pásky. Je určený spíše pro mladé dívky, které mají rády vrstvené a barevné oblečení. Rukávy jsou kratší a tak se hodí doplnění zajímavým svetříkem. Zdobnost tohoto typu kabátku odpovídá mladé generaci. Často bývá až extravagantní.

A co materiál?

U podzimních kabátků je opravdu z čeho vybírat. Klasické vlněné kabátky jsou v mnoha barvách. Vévodí jim elegantní černá. Najdeme samozřejmě také kožené kabátky a semišové. Právě typy semišových kabátků jsou velmi zajímavé. Většinou bývají doplněny kožešinovým límcem. Vlněné kabátky mohou být kombinovány s kůží. Mohou mít kožené rukávy i límec a zdobení, nebo mohou být kůží pouze lemovány.

K čemu nosit podzimní kabátek?

Volit můžete různé druhy sukní, od těch úzkých ke kolenům až po široké. S kalhotami samozřejmě bude kabátek vypadat také skvěle. Podle stylu kabátku, klasického, moderního, extravagantního nebo sportovního vybírejte i** doplňky**. Šály, šátky, hodí se i kšiltovka nebo klobouček či čepice, rukavice.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20588 (skvela-zabava.cz#9915)


Přidat komentář