Podvazkové pásy

Podvazkové pásy jsou bezesporu vzrušujícím kouskem spodního prádla, který přitáhne pozornost na patřičné partie. Vedle toho, že podvazkové pásy jsou považovány za jedno z erotických lákadel, jejich užití je i více než praktické při držení punčoch.

Typy podvazkových pásů

Podvazkové pásy, které si můžete pořídit, jsou nejen erotické, ale také stahovací. V šatníku spodního prádla každé ženy by měl být alespoň jeden podvazkový pás. Nikdy totiž nevíte, kdy se vyskytne vhodná příležitost si podvazkový pás obléci. A kdoví, třeba si na něj natolik zvyknete, že se bez něj již neobejdete vždy, když si vezmete sukni, šortky, nebo šaty.

Erotické podvazkové pásy

Již v úvodu jsme předestřeli, že podvazkové pásy mohou, a také tak činí, vyvolávat u mužského pohlaví touhu, erotičnost. Podvazkovým pásem v podstatě můžete dát najevo, že jste tajemná, vzrušující a zároveň dravá.

Stahovací podvazkové pásy

Vedle erotických podvazkových pásů, si můžete pořídit i** podvazkové pásy stahovací**. I v tomto případě název více než napovídá, jaká nejspíš bude úloha tohoto typu podvazkového pásu.

Trápí-li Vás nějaký ten centimetr navíc v oblasti boků a bříška, pak jistě uvítáte stahovací podvazkový pás. S ním se budete cítit hned o něco štíhlejší. A doplníte-li stahovací podvazkový pás také stahovacím korzetem, pak jste udělaly maximum pro zvýraznění Vašich sexy křivek.

Podvazkové pásy však nemusí jen prvoplánově vyvolávat erotickou provokaci. Podvazkové pásy jsou totiž také elegantním a praktickým doplňkem. Ono, nosit totiž klasické punčochy přes boky a bříško není rozhodně nijak příjemné a pohodlné. A pokud jste v punčochách pomalu celý den, například v práci, pak se také může tato nepříjemnost a nepohodlnost negativně projevit do plnění Vašich úkolů a povinností. S podvazkovým pásem Vás nebude nic nepříjemně škrtit a svazovat v pohybu. A ještě jedna taková maličkost. Chození na toaletu se značně ztěžuje a doba prodlužuje, když mát klasické punčochy. A neustálým natahováním a sundáváním je celkem logické, že dříve nebo později dojde k protrhnutí slabého materiálu v oblasti stehen a třísel. Vezmete-li si však podvazkové pásy, pak naopak se tato skutečnost pozitivně promítne do stavu Vaší peněženky. Náhle zjistíte, že už nemusíte tak často nakupovat punčochy. Ty totiž stačí jednoduše připnout pomocí pásečků, které jsou umístěné na podvazkovém pásu.

Levné a značkové podvazkové pásy

Trh se spodním prádlem, v tomto případě s podvazkovými pásy, nabízí velké množství podvazkových pásů, nejen co do barev, zdobení, ale také co do cenové relace. Je zcela na Vás, zda si pořídíte jeden dražší, zato luxusní a značkový kousek, nebo dáte přednost dvěma, třem, levnějším podvazkovým pásům.

Nejen u spodního prádla, jako takového, můžete volit mezi barvou bílou, šampaň, krémovou, červenou, černou, hnědou, temně modrou, růžovou, bordó aj. I v případě podvazkových pásů, budete mít na výběr. Ostatně, ono by ani moc vkusně nevypadalo, kdybyste například měly červené spodní prádlo a bílé podvazkové pásy. Působilo by to jako „pěst do oka“.

Co se týká materiálu podvazkových pásů, pak můžete volit mezi bavlněným, krajkovým či také saténovým pásem. Podle toho, jaký typ podvazkového pásu zvolíte, můžete očekávat i zdobení. U erotických podvazkových pásů jsou příznačné kytičky, perličky, zdobná krajka apod. Stahovací podvazkové pásy jsou povětšinou hladké, bez jakéhokoli zdobení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20610 (skvela-zabava.cz#10047)


Přidat komentář