Originální doplňky na zimu

Šátky, šály, čepice, rukavice… která žena nemá ráda originální doplňky na zimu. A vybírat můžete opravdu z velkého množství. Tak neváhejte a pořiďte si zajímavé doplňky do chladného období.

V zimě nemrzněte a pořiďte si originální doplňky, které vás zahřejí a dodají vašemu outfitu na zajímavosti. Každá žena zahalená do šálu působí velice přitažlivě. Šátek na krku může nudnému oblečení dodat šmrnc. Studené ruce zahalte do luxusních kožených rukavic nebo si pořiďte teplé palčáky na zimní procházky. Chcete-li působit elegantně, noste v zimě baret. Když máte ráda nové a zajímavé věci, kupte si ušanku, která obohatí váš šatník. Móda, to je osobní záležitost, ve které si každý může přijít na své a najít si to, co vystihuje jeho osobnost.

Šály, šátky

K chladnějším podzimním a zimním dnům patří neodmyslitelně šátky a šály. Tento módní doplněk nemá za úkol pouze chránit nás před chladem, ale dokáže celkově oživit celý outfit. Běžné kousky oblečení doplněné zajímavou šálou nebo šátkem, dodají vzhledu na zajímavosti. Šály a šátky můžeme uvázat různými způsoby kolem krku. Šály a šátky můžeme zakoupit v různých vzorech, barvách a materiálech. Důležité je vybírat takové rozměry, materiály, barvy a vzory šál a šátků, v kterých se budeme cítit dobře. V mrazu vás dokonale zahřeje pletená šála, tyto šály jsou velmi příjemné na dotek a také krásně vypadají.

Rukavice

Mráz neprospívá kůži na našich rukou, proto si na zimní dny pořiďte rukavice, které vás zahřejí. Rukavice jsou nejenom praktický doplněk zimního oblečení, ale také velmi zajímavý prvek outfitu. Koupit si můžete např. rukavice kožené, ty vám vydrží po dlouhou dobu díky kvalitnímu materiálu. Kožené rukavice působí velice elegantně a sexy. Mnohem hravěji budete působit, když si místo kožených rukavic, vezmete palčáky. Originálním módním doplňkem jsou také barevné dlouhé rukavice, které vás úžasně zahřejí a rozhodně nebudou vypadat nudně.

Čepice

Kdo by v mrazivých dnech neocenil výhody, která má huňatá čepice? Nejenom že nás dokonale zahřeje, ale můžeme ji krásně sladit se zbytkem oblečení. Když preferujete odvážnější styl, můžete si pořídit ušanku. Ušanka je ruská kožešinová čepice, která má klapky na uši. Klapky mohou být uvázány na vrcholu čepice nebo svázány pod bradou. Tento typ čepice chrání před mrazem uši, tváře a bradu. Pod ušanku se hodí rozpuštěné vlasy a uši čepice se ponechávají volně dolů. Zásadně se nesvazují. Říkáte si, ano jistě je to zajímavý doplněk, ale čím jej doplnit, aby výsledný vzhled nepůsobil zvláštně? Ušanka se bude skvěle hodit ke kožešinové bundě s páskem, ke kožené bundě nebo letecké bundě s kožešinovým límcem, k tomu skvěle padnou džíny a vysoké boty. Mnoho možností máte také ve výběru dalších čepic. Nosit můžete barety, čepice s bambulí nebo chlupaté klapky na uši. Záleží jen na vás a na vašem vkusu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20590 (skvela-zabava.cz#9921)


Přidat komentář