Oblečení podle typu postavy

Říká se, že štíhlá žena si na sebe může vzít i pytel a bude v něm vypadat báječně. Mohlo by se zdát, že tomu, kdo je subtilní postavy, sluší jakékoliv oblečení. U každého typu postavy je však možné oblečením zkazit, ale i podtrhnout celkový dojem.

Také jste mohli slyšet, že není ošklivých žen, jen žen, které se neumí** správně obléknout a nalíčit**. V článku se zaměříme na oblékání, a to oblékání dle typu postavy. Vhodně zvoleným oblečením, co do barvy a střihu, se dá skutečně kouzlit. Vytčeným cílem bude jistě kouzlit pozitivně, tedy tak, abychom zdůraznili to, co je na naší postavě pěkného, a naopak potlačili to, čeho se nám nedostává, nebo naopak v některých partiích přebývá.

Neustálé řešení postavy

Snad nepotkáte ženu, která by neřešila svoji postavu a byla s ní celkem spokojena. Z Vašeho pohledu štíhlá žena chce být ještě štíhlejší, nebo naopak silnější. Silnější žena by si zase přála zhubnout nějaké to kilo. Některou ženu tak trápí „neexistující“ pas, jinou silnější stehna, větší zadeček, menší/větší prsa atd. Ženy se pak snaží dosáhnout a přiblížit ideálu. Ovšem, co je ideál, a kdo ho určuje?

Místo neustálého řešení, jak a kolik zhubnout/přibrat, je možné si efektně pomoci** vhodně zvoleným oblečením**.

Co sluší ženám se silnější postavou

Jste spíše baculka? Dala by se Vaše postava přirovnat k písmenu „O“? Pak Váš pas má podobný objem jako hrudník. V tomto případě byste se měla soustředit na dekolt a spodní část těla, tj. nohy. Vybírejte dlouhé svetry, košile, halenky, a to nejlépe rovného střihu. Abyste se zbavila tzv. jednolitosti, pak je možné doplnit košili, či halenku vycpávkami, ovšem ne příliš velkými.

K nim si můžete vzít sukně, a to s délkou sahající po kolena. Při výběru kalhot volte takové, které budou mírně zúžené.

Co se týká barev, pak je vhodné volit stejnou barvu, jak pro horní, tak dolní část oblečení. Řešením jsou také barvy splývající. Čeho byste se měla vyvarovat, jsou velké květované vzory.

Co sluší ženám typu přesýpací hodiny

Můžete se pochlubit štíhlým pasem a současně zaoblenými boky a plnějším poprsím? Pak máte to štěstí, že když přiberete nebo zeštíhlíte, vždy budete proporčně v harmonii. Při** volbě oblečení** se soustřeďte právě na pas. Upřednostňujte vypasovaná saka, vypasované košile, halenky. Vaším cílem by tedy mělo být zdůraznění štíhlosti pasu.

Co sluší ženám bez pasu

Opačným typem postavy je postava „bez pasu“. Jste-li majitelkou zrovna této postavy, pak pro Vás je tabu vypasování. Vaším cílem bude zdůraznění dlouhých nohou. Volit můžete sukně, či kalhoty rovného střihu. Sukně rozhodně nemusí být dlouhé, to by bylo škoda. Abyste odvedla pozornost od neexistence pasu, pak si můžete pomoci malými ramenními vycpávkami.

Co sluší ženám s postavou typu V

Můžete se pochlubit tvarem postavy, o který se snaží každý kulturista? Konkrétně se jedná o širší ramenní partie k užšímu pasu a bokům. Postava již naznačuje, že je rozhodně zbytečné si pomáhat ramenními vycpávkami. Tím byste si spíše uškodila. V tomto případě můžete mít trochu problém při nakupování oblečení, když si jdete pořídit komplet, jako je například kalhotový kostým. Povětšinou totiž majitelka postavy V potřebuje o jednu konfekční velikost větší horní díl, než spodní. Postavě typu V sluší košile, halenky, pro které jsou typické raglánové, volné rukávy.

Co sluší ženám s širšími boky

A pak tu ještě máme ženy s** větším zadečkem a širšími boky**. Rozhodně se není za co stydět a zakrývat zadeček dlouhým, jednolitým svetrem. Tímto krokem byste si jen uškodila. Nejedna celebrita se může pyšnit smyslným zadečkem, a naopak, aby partie zamaskovala, tak je zdůrazní.

Pokud se řadíte k snad nejčastějšímu typu, pak svoji pozornost soustřeďte na ramena. Vaším cílem by mělo být jejich optické rozšíření. A jak jinak, než oblečením, pokud tedy nechcete trávit hodiny v posilovně. Pořiďte si ramenní vycpávky, ale také šperky v podobě broží, velkých korálů, ozdobných šátků. Pro Vás platí různorodost barev ve vrchní části oblečení. Kdežto u kalhot, sukní, volte spíše jednobarevnost. Ovšem pozor, vůbec se nemusíte uchylovat jen k barvě černé. I v bílých kalhotách, pastelové haleně a barevném šátku, budete kouzelná. Sice platí, že černá zeštíhluje. Ovšem hodně také záleží na střihu. Se špatně zvoleným střihem, Vám může i černá barva uškodit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20585 (skvela-zabava.cz#9900)


Přidat komentář