Neviditelné podprsenky

Jsou chvíle, které si přímo žádají, aby nám nevykukovala některá část podprsenky. Jistě bychom nedosáhly efektivního vzhledu, kdybychom si vzaly kouzelné plesové šaty, nebo top se zapínáním za krkem a kolem výstřihu a ramen by byla vidět podprsenka.

 

Co je neviditelná podprsenka

Neslyšely jste ještě označení podprsenky „neviditelná“? Tzv. push up podprsenka se stala velmi oblíbenou u nejedné ženy. Bude tomu i v případě neviditelné podprsenky?

Pro neviditelné podprsenky nejsou jen charakteristické ramínka a zapínání kolem hrudníku například z průhledného silikonu. Také košíčky podprsenky mohou být ze silikonu či jiného materiálu. Můžete tak mít top bez ramínek, top se zapínáním za krkem, či top z průhledné látky a „nic“ nebude vidět.

Nic nebude kazit Váš outfit, když půjdete na maturitní ples, společenskou večeři, romantickou schůzku.

Pro neviditelné podprsenky je charakteristický jejich tvar, díky kterému se naprosto dokonale přizpůsobí Vašemu poprsí.

Materiál neviditelných podprsenek

Neviditelné podprsenky mohou být vyrobené z lékařského silikonu, nebo také papírové či látkové.

Výhody neviditelných podprsenek

Proč si pořídit** neviditelnou podprsenku**? Proč do ní investovat? Již v úvodu jsme se dotkli možností, které přímo volají po neviditelné podprsence.

Ať už si vezmete průhledný a/nebo hladký top, halenku, košili, tričko, pak nic nebude vykukovat a rušit dojem z volby Vašeho oblečení. Počítejte však s tím, že ten, kdo nezná kouzlo neviditelné podprsenky, si bude možná myslet, že na sobě nemáte žádnou podprsenku. Připravte se tedy na zvídavé a zkoumavé pohledy, které budou směřovat k Vašemu poprsí.

Neviditelná podprsenka je tak svým způsobem určená pro moderní a sebevědomé dívky a ženy. I neviditelné podprsenky jsou koncipované tak, aby zvýraznily push-up efekt Vašeho poprsí.

Neviditelná podprsenka silikonová nalepovací

Kromě klasického neviditelné podprsenky s ramínky, si můžete pořídit i silikonovou neviditelnou podprsenku nalepovací, tj. bez ramínek. Vůbec se nemusíte obávat, že by Vám podprsenka nedržela, pokud budete dbát správného použití.

Použití neviditelné nalepovací podprsenky

Před tím, než si silikonovou podprsenku obléknete, pečlivě se omyjte v teplé mýdlové vodě. Cílem je, aby Vaše ňadra byla zbavena případné mastnoty od tělového krému. Poté přiložte nalepovací podprsenku k Vašim ňadrům a pevně ji přitiskněte. Počkejte, než dojde k vypuštění veškerého přebytečného vzduchu z košíčků podprsenky. Tímto způsobem bude podprsenka držet na svém místě a nebude nijak cestovat po Vašem těle.

Alternativa neviditelných podprsenek

Vedle klasického střihu podprsenek, je zde alternativa podprsenek, kdy se jedná o prsní kloboučky. I ony mohou být z rozličného materiálu. Povětšinou najdete prsní kloboučky silikonové nebo papírové. Tyto prsní kloboučky bezesporu ocení dívky a ženy, které v běžném životě nenosí, nebo nemají potřebu nosit podprsenku. Prsní kloboučky nejsou jenom estetickou záležitostí. Jejich využití je více než praktické například při opalování „nahoře bez“, nebo při slunění v soláriu.

Možná dříve bylo efektní, když jsme si vzaly bílé tričko a pod něj černou podprsenku. Kontrast má něco do sebe i v dnešní době, ovšem ne tohoto stylu. Můžeme tak jít oblečené, když půjdeme do fitka, či si zaběhat, ale do práce, do společnosti působí kontrast jiné barvy trička, topu, halenky a podprsenky lacině. Ještě na jednom místě nebude vadit, když si vezmeme jinou barvu podprsenky a vršku, a tím je diskotéka.

Ať už se rozhodnete pořídit si neviditelnou podprsenku, nebo prsní kloboučky, věříme, že tento kousek spodního prádla se stane neodmyslitelnou součástí Vašeho šatníku. Stačí mít i jen jeden kousek a uvidíte, že najde u Vás, při rozličných příležitostech, uplatnění.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20611 (skvela-zabava.cz#10048)


Přidat komentář