Návleky na ruce a nohy

Návleky na nohy a ruce působí velmi hravě a zajímavě. Doplňte o ně svůj zimní šatník. Rozhodně neuděláte chybu. Vybrat si můžete např. krásné kožešinové návleky, ve kterých vás tuhé mrazy nepřekvapí.

Návleky na nohy a ruce jsou v současné době velmi módní a také praktický doplněk, který vás v zimních dnech zahřeje. Nejste si jistá tím, jak tyto doplňky vybrat a jak je správně nosit? Návleky na nohy a ruce vám zahřejí právě ty místa, na která by vám venku mohla být zima. Navíc vypadají velice hezky a zajímavě doplní váš outfit. Návleky na ruce vám zahřejí zápěstí a předloktí. Když si oblečete návleky na nohy, tak si krásně zahřejete kotníky a lýtka. Návleky na nohy se také mohou dát pod volnější kozačky.

Materiály vhodné pro návleky na nohy a ruce

Návleky na nohy a ruce vás mají především zahřát, nejčastěji se proto vyrábí z vlny. Vlněné návleky se dají zakoupit v různých barvách a také vzorech. Návleky na ruce také mohou být zakončené průstřihem pro palec a vypadají tak jako rukavice bez prstů, tak vám z vašich rukou nebudou sklouzávat. Hitem letošní zimy je také kožešina a tak můžete objevit i mnoho** druhů návleků kožešinových**. Návleky mohou být vyrobeny z kožešiny celé nebo mohou být doplněny pleteninou.

Návleky na ruce

Když ještě není dost velká zima na rukavice, ale přece jen byste své ruce chtěla mít ve větším teple, tak zkuste návleky na ruce. Návleky na ruce můžete nosit např. k triku s krátkým rukávem, kde velmi vyniknou a budou vypadat zajímavě.

Návleky na nohy

Návleky na nohy byly dříve výsadou baletek, v současnosti tuto módu můžeme vidět i na našich ulicích. Návleky se mohou nosit shrnuté u kotníků nebo natažené přes celá lýtka. V chladnějších dnech tak nemusíte hned odkládat lodičky, ale můžete je doplnit návleky, které vám zajistí, že budete v teple. Návleky by měly být umístěné na okraji bot (přes okraj mohou být také přetažené). Návleky budou vypadat zajímavě jak k lodičkám, tak ke kotníčkovým botám.

Jaké další doplňky vyzkoušet

Kromě návleků na nohy a ruce můžete také vyzkoušet podkolenky a nadkolenky. Tento prvek školních uniforem se přesunul na přehlídková mola a tak i vy je můžete vyzkoušet. Vysoké podkolenky nebo nadkolenky se budou hodit k jednoduchým úzkým šatům, šortkám nebo krátkým sukním. V zimě vás také zahřejí černé neprůhledné punčocháče. Tmavé punčocháče pak už můžete kombinovat podle své libosti s výraznějšími modely. V obchodech narazíte na neprůhledné punčocháče v dalších barvách jako je např. žlutá, zelená nebo fialová. Záleží především na vás, jestli si vyberete návleky na ruce, nohy, odvážné podkolenky nebo klasické černé punčocháče. Hlavní je to, že se budete ve věcech, které máte na sobě, cítit dobře.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20618 (skvela-zabava.cz#10067)


Přidat komentář