Módní kabelky

Svět módy je proměnlivý a pestrý. Co chvíli se v něm objevují novinky, které se předhánějí svou nápaditostí a originalitou. To se samozřejmě netýká jen oblečení, ale i doplňků. Jednou z nepostradatelných propriet každé ženy je bezesporu kabelka.

Poslední** trendy** fandí jak brašnám obřích rozměrů, tak maličkým** psaníčkům** do ruky. Přední světové značky se jen předhánější, která nabídne zákazníkům co nejpestřejší sortiment. Je tedy skutečně z čeho vybírat! Záleží jen na vás, která** kabelka** nejvíce vyhoví vašim potřebám a přizpůsobí se každodenním situacím.

Jak velké kabelky jsou „in“?

Velikosti módních kabelek:

XXL tašky a vaky

Velké kabely, brašny a vaky disponují řadou výhod. Tou nejzřejmější je dostatek prostoru uvnitř, který je navíc ve většině případů rozčleněný přihrádkami a kapsičkami. Do podobné tašky snadno naskládáte vše potřebné a ještě vám zbude místo na případný nákup. Další výhodou je pohodlné nošení přes rameno. V neposlední řadě jsou tyto vaky opět „in“, takže se v nich snoubí praktičnost s moderností. Do některých XXL kabel se dokonce vejde i notebook, což moderní žena jistě ocení. Pozor ale, aby byla taková taška dostatečně pevná!

Kabelky do ruky

Klasické kabelky, tedy menší, pevné tašky s krátkými uchy, nevyjdou z módy snad nikdy. Tento doplněk bezesporu patří do šatníku každé ženy. Tyto kabelky je možné nosit v ruce, nebo i na předloktí. Nejvíce trendy jsou letos kabelky ve tvaru „doktorské brašny“.

Pošťácké aneb „messenger“ kabely

Pro tyto kabelky je typický nejen jejich tvar a velikost, ale především způsob nošení. Nosí se přes rameno, a to buď klasicky, nebo – a to častěji - do kříže. Tato kabelka krásně podtrhne ležérní a sportovní styl. Dá se však nosit i elegantně, vzorů a tvarů je na trhu nespočet a fantazii se meze nekladou, takže směle do kombinování!

Psaníčka a minikabelky

Když se řekne psaníčko, většina z nás si vybaví maličkou, nablýskanou kabelku, tvořící krásný doplněk k večerním plesovým šatům. To je bezpochyby správná představa, letošní rok však vynáší tyto kabelky také na denní světlo. Ačkoliv jsou svou velikostí nenápadné, dokáží upoutat pořádnou dávku pozornosti. Designeři se na nich skutečně vyřádili.

Jaká barva a styl kabelky je nejvíce trendy

Co se barev týče, povoleno je téměř vše. Z módy pomalu, ale jistě, vycházejí zvířecí vzory. Pokud tedy patříte mezi jejich fanoušky, investujte raději do „zvířecího“ oblečení. Letí výrazné, svěží barvy a v módě zůstává i kožená a koženková klasika, tedy černá, hnědá, zrz a krémová. Především u klasických kabelek do ruky vsaďte raději na tyto „umírněnější“ barevné odstíny. Naopak psaníčkům jásavá nebo metalická barva jen prospěje.

Ke žhavým kabelkovým hitům letoška patří nepochybně řetízkové popruhy. Týká se to psaníček, či větších kabelek. Řetězy jsou zkrátka in. Frčí také výrazné spony, flitry, brože, či našívané ozdoby, jako jsou květy. Pořiďte si také originální kousek do svého šatníku a na ulici vás už zaručeně jen tak někdo nepřehlédne!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20579 (skvela-zabava.cz#9884)


Přidat komentář