Móda XXL

Většina silnějších žen má problémy se sháněním dobře padnoucích moderních kousků oblečení. I to je často důvodem, proč se snaží nabraná kila shodit. Ne vždy to však jde dostat se z velikosti XXL na velikost S nebo L.

Krása ženy

Jedna velmi krásná věta říká: „Není ošklivých žen, jsou jen ženy, které se neumějí učinit krásnými.“ A tato věta je opravdu pravdivá. Některé silnější ženy se schovávají za rozevláté kusy oblečení, v tmavých neatraktivních barvách, jen aby zakryly svou tloušťku. To však moc nepomáhá. Ani pocitu krásy ani sebevědomí. Vždyť každá žena chce být krásná. I naše skvělá herečka Helena Růžičková, říkala, že, když už je žena silnější, musí svá kila umět nosit. A tak pokud nedokážete zhubnout, nebo prostě nemůžete zhubnout, ať již z jakéhokoli důvodu, neschovávejte se za beztvaré oblečení. Ukažte světu svou krásu. A pokud nevíte co se svou XXL velikostí, obraťte se na odborníky. Ti vám rádi poradí.

Móda XXL

Máte-li velikost XXL, rozhodně se nehalte do plandavého, velkého oblečení. To vám na kráse nepřidá. Nejvíce vám budou slušet kousky, které přirozeně kopírují vaši postavu. Vyhnout byste se však měla věcem, které jsou příliš upnuté a rozhodně byste neměla ani zkoušet elastické materiály. Při výběru barev se nedržte jen černé, ta sice zeštíhluje, ale ne vždy působí zajímavě. Černou použijte spíše v kombinaci veselejších barev. Vyhnout byste se měla klasickým proužkům a velkým vzorům. Velmi dobře budete vypadat v jednobarevných kouscích oblečení, které doplníte** zajímavými doplňky**. Může to být strakatý šátek nebo klobouk či bižuterie. U kalhot se vyhněte tříčtvrteční délce. To proto, že zkracuje nohy, a pokud je máte silnější, potřebujete pravý opak. Stejně by vám uškodily i kotníčkové boty. Pokud se rozhodnete pro koupi riflových kalhot, tak volte rovný střih, který opticky prodlouží vaši postavu. Zavrhované legíny si můžete také dovolit, s delším neplandavým trikem, košilí či tunikou budete vypadat velmi dobře. A pokud potřebujete** společenské oblečení v černé**, tak neváhejte a kupte si rovné černé kalhoty, bílou halenku a doplňte vše svetříkem nebo sakem. Vše by mělo perfektně sedět a pak i tato klasika pozvedne vaši krásu a eleganci. Co se týče bot, tak nejvíce vám budou slušet klasické lodičky.

Kde nakoupit módu XXL?

Tak samozřejmě můžete se poohlídnout na internetu. Ale lépe uděláte, když se vypravíte do kamenných obchodů a obchodních center, kde si můžete vybrané oblečení také vyzkoušet. Dobrou službu vám udělá na nákupech kamarádka. Také zkušená prodavačka vám ráda s výběrem pomůže.

Služba stylisty

Rozhodnete-li se kompletně změnit svůj šatník, můžete využít také služeb** stylisty.** Ten vám poradí jak s výběrem střihu, tak s výběrem barvy a také** doplňků**. Zásluhou jeho pomoci se můžete stát opravdu nádhernou sebevědomou ženou, která přestože má velikost XXL přitahuje pohledy kolemjdoucích.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20582 (skvela-zabava.cz#9891)


Přidat komentář