Móda pro těhotné

Těhotenství je nejen velice krásným obdobím, ale i obdobím největších změn u ženy. Mění se jí postava, často nálada a přitom všem touží stále vypadat pěkně, atraktivně a zajímavě.

Těhotenství v dnešní době

Pryč je doba, kdy se oblečení v těhotenství řešilo pouhým rozšiřováním stávajícího šatstva. Popošívaly se knoflíky, vkládaly klíny a až v případě nutnosti se koupily nějaké těhotenské šaty, kalhoty nebo halena. Pravdou je, že na výběr toho moc nebylo. Zkrátka těhotenská móda byla tak nějak v pozadí. Dnešní těhotné ženy jsou na tom již mnohem lépe. Existuje dosti kamenných i internetových obchodů, které se zabývají právě obdobím těhotenství. A tak stačí jen vybírat a pak se cítit opravdu dobře.

Kdy začít nakupovat těhotenské oblečení?

S nákupem je nejlépe počkat až do** začátku druhého trimestru**. První tři měsíce může většina žen nosit své obvyklé oblečení, s výjimkou těsných přiléhavých oděvů. Ty se často musejí vyřadit již někdy začátkem třetího měsíce těhotenství. Může se však stát, že žena extrémně přibírá, například proto, že čeká dvojčata a tak je zapotřebí vyrazit na nákupy dříve. Jinak opravdu stačí, když koncem prvního nebo začátkem druhého trimestru začne nakupovat vyhlédnuté těhotenské oblečení. Déle by však neměla čekat, poněvadž bříško pak může velmi rychle růst.

Základem je kvalita

Těhotné ženy by si měly vybírat pouze kvalitní oblečení. Tedy z kvalitních materiálů, které nevzbuzují alergie, kvalitního střihu, který nikde neškrtí ani netlačí a pak je důležité, aby se v oblečení samy cítily dobře. Vždyť těhotná žena chce být krásná a dobře se cítit a kvalitní těhotenské oblečení je jednou z cest jak toho dosáhnout.

Těhotenská móda

Dnešní** těhotenská móda** je opravdu na vysoké úrovni. Najdete v nabídce vše od spodního prádla až po svrchní oblečení, včetně bot, které nejen pomáhají proti bolestem zad, ale jsou i moderní. Vybírat je opravdu z čeho. Buď se můžete inspirovat na internetu ve speciálním obchodě, kde jsou jednotlivé oděvy i boty popsané nebo můžete navštívit kamenný obchod. Ten má výhodu, že vás bude obsluhovat kvalifikovaný personál, který doporučí i poradí, v případě, že si nebudete vědět rady.

Těhotenské prádlo

Kvalitní těhotenské prádlo může ochránit před řadou komplikací a následků. Podpůrné břišní pásy ulehčí od bolestí zad, kvalitní podprsenka podrží rostoucí prsa a zabrání jejich svěšení, ponožky se speciální nestahující gumou chrání před křečovými žilami.

Boty v těhotenství

Na pár měsíců uložte do krabic boty na vysokém podpatku a pořiďte si boty na klínku nebo na širokém nízkém podpatku. Tento typ obuvi ochrání vaše záda a navíc vypadá opravdu dobře.

Volnost oblečení

Přestože všechno oblečení by mělo být volné, nestahující, rozhodně by nemělo mít podobu nevzhledného pytle. Mělo by být barevně sladěné, dobře střižené a pohodlné. Výrobci to dobře vědí, a proto je v nabídce celá řada kalhot, halen i šatů pro těhotné. Nechybí ani noční košilky a župany. Prostě i návrháři dnes vědí, že každá budoucí maminka by měla být ** co nejkrásnější.**

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20580 (skvela-zabava.cz#9885)


Přidat komentář