Móda pro plnoštíhlé

Nemáte postavu modelky? Vězte, že v tom nejste sama. Ať už za to může příroda, nebo si prostě jen rády pochutnají na dobrém jídle, plnoštíhlé ženy mnohdy se svou postavou nebývají spokojeny. Diety nefungují, na cvičení není čas, co tedy dělat?

Ideální je smířit se se svou postavou. Mužům se plné ženské tvary líbí, tak za co se stydět? Buďte sama sebou a mějte svá kila ráda. Dostatek sebevědomí a vhodně zvolené oblečení zajistí vašim bujným slovanským tvarům šmrnc!

Triky s barvami

Jedním z nejpoužívanějších fíglů na přebytečné kilogramy jsou** správně zvolené barvy** vašeho outfitu. Jak jistě víte, prim hraje černá. Nejen že** zeštíhluje**, ale navíc se hodí ke všemu a nikdy nevyjde z módy. Vsadíte-li na černou, nic tím nezkazíte! Ale pozor, nic se nemá přehánět a vy samozřejmě nechcete vypadat, jako byste šla na pohřeb. Černá funguje jako „zmizík“, volte ji tedy pro ty partie, od kterých chcete odpoutat pozornost. Pokud se vám například zdá, že máte** široká stehna**, černé kalhoty vše spraví. Objemnější pas zase schová černá halenka. Černá však rozhodně není jediná „povolená“ barva pro boubelky. Naopak! Nebojte se experimentovat i s pestrými barvičkami. Kombinujte však maximálně tři barvy v jednom outfitu. Vyhněte se ostrým kontrastům mezi vrškem a kalhotami, nebo sukní.

Jaký střih zvolit?

Střih oblečení hraje mnohdy ještě zásadnější roli, než jeho barva. Časům, kdy jste se skrývala ve volných kalhotech a XXL svetrech odzvonilo! Upnuté svršky pochopitelně také nejsou dobrá volba, ale buďte sebevědomější! Volte kalhoty a sukně rovného střihu a jemně vypasované halenky a saka. Co se sukní týče, délka po kolena je ideální volbou.** Bujnější poprsí** určitě nezakrývejte roláky, naopak, volte decentní (ne příliš odhalené!) výstřihy a šperk pro zvýraznění. Rozhodně se nebojte vrstvení! Nejen, že budete in, ale ve vrstvách oblečení se opticky ztratí nejeden kilogram!

Botičky pro širší kotníčky

Současným** módním trendem** v obouvání jsou platformy. A světe div se, právě ty vaší nožce sednou jako ulité. Spolu s kulatou, či půlkulatou špičkou boty jsou ideálním řešením, jak opticky zeštíhlit vaše kotníky.

Důležitý je i výběr doplňků

Šperky a doplňky obecně fungují jako magnety na lidské pohledy a snadno tak odpoutají pozornost od vašich problémových partií. Takže nemějte strach se ozdobit! Nemusíte samozřejmě vypadat jako od kolotočů, stačí výrazné náušnice, nebo náhrdelník v kombinaci s náramkem. Nezapomeňte celkový outfit sladit s botičkami!

Co si neoblékat

Jedním z největších tabu jsou pruhy! Nejen příčné, ale taky ty podélné, zvlášť, jsou-li široké a ostře kontrastující! Vyhněte se také velkým volánům, kanýrům, mašlím a podobným ozdobám. Také velké, mohutné doplňky, jako jsou opasky, nejsou pro baculky vhodné. Opasky v pase zalichotí pouze postavě typu "hruška", tzn. štíhlý pas, objemné boky. Vyhněte se také rolákům, zkracují krk a přidávají na celkovém robustním dojmu. Definitivně se rozlučte s** volnými, beztvarými střihy**. Nejvíce vám budou slušet jemně projmuté linie.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20578 (skvela-zabava.cz#9881)


Přidat komentář