Móda podzim 2011

Zajímá vás v čem vyrazit v podzimních dnech? Jaké barvy momentálně ovládají módní průmysl a jaké boty nejlépe zvolit? Móda letošního podzimu je hravá a plná zajímavých prvků. Více v článku.

Přichází čas, kdy pomalu musíme začít schovávat letní věci do skříní a chystat si oblečení, které nás více zahřeje. Přestože na sebe budeme muset nabalit více vrstev i podzimní móda může být velice ženská. Inspirujte se** podzimními trendy** a oživte váš šatník. Součástí módy letošního podzimu jsou barevné kalhoty, kostkované vzory, pánský styl a ponča. Vedou barvy jako hořčicově žlutá, ale také bílá. Do svého okolí určitě nezapadnete, když vyrazíte v červených botičkách nebo ve vysokých lodičkách na platformě. Velice dobře mohou vypadat i oxfordky na podpatku.

Kalhoty hrající všemi barvami

Hitem letošního** podzimu** jsou barevné kalhoty, které rozveselí každý zachmuřený den. Kromě klasických barev jako khaki, hnědá, šedá, smetanová nebo pudrová také určitě narazíte na zajímavější barvy jako např. červené nebo zelené. Takto výrazné kalhoty vám zajistí pozornost a zvýrazní každý jinak nudný model.

Kostka

K módě letošního podzimu patří mimo jiné kostkované vzory. Skotská kostka neboli tartan se používá na košilích, šatech, kabátech, sukních a kalhotách. Výrazný kostkovaný prvek doplňte např. úzkými džínami nebo černými punčocháči.

Ponča

Pro zimní období se také skvěle hodí ponča. Ponča neboli peleríny jsou v obchodech k dostání v různých barvách, vzorech a materiálech. Praktické pončo můžete nosit kamkoliv a budete se v něm cítit vždy velice příjemně.

Maskulinní vzhled

Když neuznáváte romantický styl, můžete dát zelenou pánské módě. Jednoduše vyzkoušejte bílou košili, sako a tmavé kalhoty nebo sukni. Navíc jsou tyto modely velice nadčasové a tak se nemusíte bát, že po sezóně budete muset vyhodit z šatníku.

Boty

Váháte nad tím, jakou obuv zvolit na tento podzim? Chybu určitě neuděláte, když si vyberete boty v červené barvě. Takto zářiví botičky se dají jen těžko přehlédnout. Dalším hitem letošního podzimu jsou vysoké lodičky na platformě. Kombinace podpatků platformy může být na první pohled až příliš silná, proto je lepší vybírat jemnější modely, které nebudou mít zbytečné ozdoby. Svůj botník můžete také obohatit o mokasíny. Ty mohou být kožené, semišové, na podpatku nebo s rovnou podrážkou. Oxfordky, polobotky v pánském stylu, se začaly objevovat v módních časopisech už na jaře. Nyní na ně můžeme narazit prakticky v každém obchodě. Velmi trendy jsou teď i oxfordky na podpatcích, které se skvěle hodí ke kalhotám i sukním.

Barvy v podzimní módě

Inspirujte se módou pro podzim 2011 a zvolte výrazné barvy jako červená nebo zelená doplněné o tmavější např. hořčicově žlutá, khaki nebo zastřená zelená. Trendy barvou je také červená ve všech odstínech a to především cihlová a rudá. Vyzkoušet můžete také levandulovou a čistě bílou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20581 (skvela-zabava.cz#9886)


Přidat komentář