Luxusní kožené kabelky

I když jsou igelitové tašky praktickou záležitostí, především při nákupu potravin, pro řadu dalších příležitostí, nejsou zrovna vhodné. Přijít například na ples, důležité jednání, výběrové řízení s igelitkou, může vyvolat přinejmenším rozpaky.

Ať už směřují naše kroky kamkoli, jen stěží odejdeme z bytu, domu, bez klíčů, mobilu, dokladů, kapesníčků, případně i make-upu, parfému a dalších nezbytností. Mít je po kapsách je sice řešením, avšak nadité kapsy nepůsobí zrovna efektně.

Oblečení jako takové hovoří nejen o našem vkusu a přesvědčení, dotváří také naší osobnost, je svým způsobem naší součástí. A to platí i pro doplňky, kterými jsou boty, hodinky, šperky a samozřejmě tašky, příruční zavazadla, batohy, kabely.

Kvalita ukrývající se v kůži

Mít na sobě například skvěle padnoucí moderní oblek, či společenský kostýmek, a přitom si vzít ošoupanou kabelu, kabelku, nebo snad batůžek, či dokonce igelitku, nevypadá dobře a ani my sami se nemůžeme v této kombinaci cítit skvěle. Naopak své sebevědomí si můžeme zvýšit a být in, vsadíme-li na osvědčenou, nadčasovou a elegantní kvalitu. Kvalitu v podobě kožených dámských kabelek, společenských kabelek, pánských aktovek aj.

Luxusní kožené kabelky – Facebag

Není ve Vašem městě zrovna moc specializovaných prodejen s koženými kabelkami? Kvůli jejich nákupu nemusíte nikam daleko cestovat. Naopak, můžete zůstat doma a vybírat, nakupovat pěkně v pohodlí Vašeho domova. S širokou nabídkou kvalitních kožených kabelek, pánských tašek, společenských kabelek FACEBAG aj. přichází e-shop http://www.facebag.cz/. A budete mít z čeho vybírat. Ostatně, sami se můžete přesvědčit.

Najdete zde barevnou škálu kabelek. Nechybí ani nadčasová, elegantní černá a bílá. Nemusíte se však bát barev. Váš outfit rozzáří a podtrhne kabelka barvy měděné, červené, fialové aj. Na své si přijdou i milovníci zemitých, přírodních tónů. Romanticky laděným duším se mohou zalíbit pastelové barvy kabelek. Můžete mít kabelku, která pojme pár drobností, ale také dokumenty o velikosti A4. Vyberte si kabelku přes rameno, do ruky atd. Jistě Vás potěší i příjemná cena, která se pohybuje v rozmezí od cca 1000 Kč do cca 5500 Kč.

Dámské kabelky – jedna je základ

Stojíte před rozhodnutím, zda si koupit koženou kabelku? Máte sice několik kabelek, ale jsou koženkové, textilní apod.? Zavítáte-li do specializovaného e-shopu, pak budete překvapené, jaké možnosti nákupu se Vám nabízí. S nabídkou jakéhokoli kvalitního zboží, je to v podstatě stejné. Před nějakým tím rokem bylo umění danou věc vůbec sehnat. V současnosti je však skutečně z čeho vybírat. Pokud Vám současná kabelka dosluhuje, nebo si chcete pořídit vůbec první koženou kabelku, pak je dobré začít s kabelkou, kterou nejvíce využijete. Co do barvy, pak vedou kabelky černé, hnědé, bílé, ale také červené, šedé, tmavě modré. Volte nadčasovou kabelku, která se Vám bude hodit k oblečení. Pokud se nemůžete rozhodnout mezi kabelkou do ruky a přes rameno, zvolte kompromis, kdy kabelka s uchy také disponuje odnímatelným popruhem.

Dámské kabelky – jedna však nestačí

Jedna kvalitní kabelka je skutečný základ. Od ní se můžete tzv. odrazit. I když budete vybírat sebepečlivěji, s jednou kabelkou s největší pravděpodobností nevystačíte. Na druhou stranu, proč se omezovat jen na jednu kabelku, když se Vám jich tolik nabízí? Proč se nerozmazlit, a neudělat si jednou za čas radost, nějakým módním kouskem, výstřelkem? Taková kabelka může naše oblečení významně podtrhnout, zvýraznit, nebo také bohužel „uzemnit“. To ovšem v případě, že byste zvolila nevhodně. A to se Vám u kvalitních kabelek nestane.

Luxusní kožené kabelky – barevné

A když jsme se již dotkli módního výstřelku, co taková trendová kožená kabelka v kombinaci s látkovým potiskem? Květy pro tentokrát opusťte, a svoji pozornost zaměřte na geometrické tvary, obrazce. Ty jsou moderní, svěží, nadčasové. A rozhodně nejsou nijak fádní. Hodí se ke sportovnímu stylu, rebelskému i volnočasovému. Velmi žádané jsou také kabelky se vzorem hadí kůže, ať už šedých, nebo zelenkavých barev. Takové kabelky se hodí k jednobarevnému oblečení, kdy jeho „jednoduchost“ podtrhnou a Vy budete k nepřehlédnutí.

Luxusní kožené kabelky – nebojte se barev

Každý z nás má tu svoji oblíbenou barvu, kterou preferuje u oblékání, líčení, zařizování domácnosti aj. Většinou se nám však líbí barev více, či jejich odstíny. I v případě kabelek si můžete pořídit takové, které Vás svojí barvou dostanou. Na výběr máte kabelky bílé, černé, červené, hnědé, metalické, modré, pastelové, přírodní, šedé.

Luxusní kabelky – do práce i na nákup

Nyní si možná říkáte, že byste rády kabelku, která by se hodila do práce a zároveň pojala i nějaký ten drobný nákup? Nechcete být ověšená kabelkou a nákupní taškou, jak to u mnohých žen vidíte? Nebude ani důvodu. Můžete si totiž pořídit kvalitní koženou kabelku, která se bude svým vzhledem hodit k Vašemu stylovému oblečení a zároveň díky svojí velikosti umožní, abyste cestou domů vyrazila na nákupy.

Dámské kabelky – jako šperk zároveň

Jak by se Vám líbilo skloubit praktičnost, nadčasovost, eleganci a nevšednost? K dostání je totiž nejen „jednoduchá klasika“, ale také takové kabelky, které svým řešením připomínají i zdobný šperk. Kabelky jsou doplněné například stylovými kovovými doplňky, odepínatelným ozdobným střapcem, jsou lakované aj.

Pánské kožené aktovky

Ani muži nevypadají zrovna in, vydají-li se na pracovní jednání, pohovor s igelitovou taškou. Každá pracovní pozice vyžaduje své, a to nejen znalosti, zkušenosti, ale také prezentaci. Vnější vzhled, obal, pokud to tak můžeme říci, je sice jakýmsi pozlátkem, ale opět tu zdůrazníme onu reprezentaci, osobitost. Krom toho, nezasloužíte si odměnu za Vaši snahu, znalosti, pečlivost, v podobě moderního, kvalitního oblečení, včetně doplňků? A pokud vykonáváte vyšší funkci, je od Vás i očekáváno, že budete nejen skvělým manažerem, řídícím pracovníkem, ale také budete dělat pracovní pozici čest. Investice do kvalitní kožené aktovky se rozhodně vyplatí.

Pánská kožená aktovka z hovězí kůže

Je možné si koupit druhořadou koženou tašku, například na tržnici. Jen těžko však u ní budete hledat kvalitu a dlouhou životnost. Pořízení takové nekvalitní tašky Vás v konečném důsledku může vyjít i dráž, než kdybyste se rozhodli pro investici do dražšího, zato však kvalitního kousku. A když již hovoříme o investicích. Nemusíte si však dát bokem tisíce. Takovou pánskou koženou aktovku z hovězí kůže, které nechybí vnitřní přihrádky, vnější kapsa na zip, dlouhý popruh, pořídíte již za cca 2 500 Kč. Taška pojme veškeré potřebné dokumenty, spisy, psací potřeby, mobilní telefon, doklady a další nezbytnosti.

Společenské kabelky – psaníčka

Jinou kabelku, co do rozměru, tvaru, vyžadují zvláštní společenské události. Kvalitní kabelku, kterou nosíte do práce, na schůzky aj., pro tentokrát nechte doma. Spíše si s sebou na ples, či jinou akci, vezměte jiného „pomocníka“ - kožené psaníčko.

Společenské kabelky – výběr psaníček

Klasikou, která nevyjde z módy a hodí se snad ke každému outfitu, je černé kožené psaníčko. Moderní jsou psaníčka stylu croco, které svým vzhledem připomínají krokodýlí kůži. K dostání jsou psaníčka jen tak do ruky, nebo také s odnímatelným popruhem přes rameno, abyste měly volné ruce. Psaníčko je naprosto dostačující pro uložení klíčů, kapesníčku, rtěnky, pomády, případně i mobilu. Praktická jsou psaníčka s vnitřní zipovou kapsou, díky které máte jistotu, že Vám z ní nic nevypadne. Vše budete mít stále u sebe, a není důvodu s sebou tahat velkou kabelku, která by Vám tentokráte spíše vadila, než poskytovala službu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20584 (skvela-zabava.cz#9896)


Přidat komentář