Líčení podzim 2011

Jak se líčit letos na podzim? Pokud se zajímáte o módní trendy, pak pro vás máme jednoduchý souhrn toho, co je letos na podzim nejvíce in. Letošní konec roku v líčení charakterizuje jednoduchost a přirozenost.

Pokud se ráda a každý den líčíte, pak jistě uvítáte rady, jaké líčení zrovna převládá na přehlídkových molech předních módních značek. Jistě že to neznamená, že se musíte po někom ihned opičit, jen proto, že je slavný a bohatý. Na druhou stranu, pokud chcete vyzkoušet něco nového, zaujmout svým novým vzhledem, proč se nevydat cestou módních trendů a být jednoduše in? Letos přejí trendy přirozenosti a jednoduchosti. Tento podzim bychom se proto při líčení měly zaměřit na podtrhnutí naší přirozené krásy. Zapomeňte na teňoučké obočí, lesk na rty nebo třpytky.

Přirozené líčení

Přirozený vzhled je in v podstatě vždycky. Ať už je venku zrovna svěží jaro, rozverné léto, barevný podzim nebo bílá zima, přirozenost je krásná vždy. Vypadat přirozeně má svůj velký plus – cítíte se svá. Pokud i vy chcete být svá a vydat se cestou tzv. nahého líčení, potřebujete mít dokonalou pleť. Nejprve je potřeba vytvořit pevný základ, na který naneseme celé líčení. Pleť je potřeba vyčistit a nanést na ní denní hydratační krém. Pokud je to kvůli nedokonalostem pleti potřeba, naneseme nyní make-up, který rovnoměrně rozetřeme po celém obličeji. Vše zdokonalíme pudrem a korektorem. Protože letos na podzim frčí zdravá líčka, použijeme na tváře lehký poprašek růžové tvářenky. Na rty dáme přednost rtěnce v přirozené barvě. Pokud však fandíme extravaganci, letos se můžeme vyžít, protože na přehlídkových molech si oblíbili i oranžovou rtěnku.

Obočí

Máte místo obočí linku? Pak si obočí nechte dorůst. Letošní podzim je ve znamení přirozenosti a proto je v kurzu přírodní husté obočí. Navíc vám to ušetří spoustu práce a bolesti. Koho by taky pořád bavilo se mučit s pinzetou?

Oči

Oční linky jsou letos na podzim velmi důležité. To nejlepší, co můžete udělat, je mít oči zvýrazněné od vnitřních koutků až po vnější části. Na oční víčka letos doporučujeme metalické odstíny hnědé a modré. Další oblíbenou barvou letošního podzimu je, co se očních stínů týče, oranžová. Pokud chcete, aby vám** líčení očních víček** dlouho vydrželo, použijte speciální krém na oční víčka, který zajistí delší výdrž nalíčených víček.

Tváře

Tento podzim si přední módní maskéři oblíbili tváře bílé jako sníh, popřípadě trochu narůžovělé.

Rty

Pokud máte v oblibě lesk na rty, pak jej na nějakou dobu schovejte do šuplíku. Letos se doporučuje používat pouze rtěnku, přičemž frčí** tmavší a syté odstíny**.

Zvýraznit jen oči nebo rty

Letošní podzimní líčení je skvělé v tom, že preferuje zvýraznění pouze jedné hlavní partie tváře, čímž nám určitě ušetří spoustu času, tedy alespoň v tom případě, že si vyberme na zvýraznění rty. V tom případě nám stačí pouze rtěnka.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20598 (skvela-zabava.cz#9990)


Přidat komentář