Jak se obléci na první rande

Každý z nás jistě někdy zažil nervozitu před prvním rande s vysněným partnerem. Jednou z oblastí, která má na průběh rande vliv, je výběr vhodného oblečení. To by mělo především být vhodné k místu, kde se naše rande uskuteční.

První rande s vysněným mužem je pro každou z nás dnem s velkým D. Je to den, o kterém jsme dlouho snily, představovaly si ho a plánovaly jeho ideální průběh. Skutečnost se ovšem od vysněného často výrazně liší. Nejde totiž už jen o nás a naše představy, ale také o představy toho druhého. Nejlepší investicí do úspěšného rande je dobře se připravit, obléci a zvolit vhodný make-up tak, abychom se nejen líbily partnerovi, ale především, abychom se my samy cítily dobře,** sebevědomě** a uvolněně.

Méně je někdy více

Asi každá dívka či žena chce vypadat co nejlépe a obzvlášť to platí, pokud se chystá na první rande. Vždy bychom však měly myslet na to, že méně je někdy více a rozhodně bychom ze sebe neměly dělat něco, co nejsme. Jistě, malé vylepšení v tom či onom rozhodně není na škodu, ale měnit nějak zásadně svůj vzhled či chování jen kvůli tomu, abychom zapůsobily, není tou správnou cestou. Musíme myslet na to, že po čase stejně partner odhalí naši pravou tvář a pokud zjistí, že jsme ve skutečnosti úplně jiné, než jak jsme od začátku tvářily, potom nemůžeme očekávat, že se mu tento fakt bude zamlouvat.

Jak vybrat správné oblečení?

Oblečení, které si na sebe oblečeme na první rande je jistě velmi důležité. Ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka. Ovšem v osobním životě by mělo platit, že by nás naše oblečení mělo vystihovat a něco vypovídat o nás samotných. Při volbě oblečení na první rande je samozřejmě důležité místo, kde se má první rande uskutečnit. Tomuto místu se musí naše volba přizpůsobit. Jestliže jsme pozvány do divadla, těžko uděláme dobrý dojem, pokud na smluvené místo dorazíme v riflích a tričku a naopak. Pokud se tedy budeme držet tohoto pravidla a zároveň se nám podaří zachovat kousek sebe samých, potom budeme mít jistě úspěch.

Make – up

Vizáž ženského obličeje je jednou z věcí, která se dá ovlivnit pomocí make-upu. Díky němu máme možnost zamaskovat drobné nedostatky či naopak zvýraznit jeho klady. Avšak i zde je třeba postupovat s rozumem a nic nepřehánět. Jak dokonce mnozí muži namítají, nechtějí se ráno budit s někým jiným, než s kým večer usínali. Takže ano, používejme make-up ke svému prospěchu a zkrášlení, ale jen do té míry, abychom zůstaly stále sebou.

Odhoďme stud a nervozitu

My všichni jsme výjimeční. A my ženy máme své chyby stejně tak, jako muži. Není proto důvod být před prvním rande nervózní a roztržití. Tím bychom mohly vše jen pokazit. Nejlepším řešením je, dát si na přípravu dost času, pečlivě si rozmyslet a nachystat, co si obleču, jaký účes a make-up zvolím a podobně. V časovém tlaku totiž mnohdy uděláme chybná rozhodnutí, která by se nám nemusela vyplatit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20608 (skvela-zabava.cz#10041)


Přidat komentář