Eko kabelky

Eko kabelka nebo eko taška je vlastně stylový doplněk, který skvěle nahradí klasickou kabelku i igelitku. Nejen, že s takovou taškou ušetříte životní prostředí, ale budete vypadat zajímavě a originálně.

Proč eko kabelka?

Eko kabelka vlastně vznikla jako možnost ekologického zpracování materiálu a jeho opětovného využití. Designeři se snaží přejít na nový trend, který ochrání přírodu a zároveň ozvláštní doplňky každé ženy i muže. Vznikají tak kabelky z recyklovaných materiálů nebo z použité látky.

Móda eko kabelek

Za posledních deset let se** eko kabelky** dostaly snad úplně všude. Nejvíce je však můžete vidět v Rakousku. V České republice se zatím nosí méně. Přesto jsou zajímavé e-shopy, kde tyto kabelky lze objednat. Můžete tak mít kabelku z bonbónů vyrobenou speciální starobylou technikou nebo třeba z krabice na praní.

Jak dlouho vydrží eko kabelka

To záleží jen na vás. A samozřejmě na tom, co v kabelce nosíte. Ale jinak stejně jako ostatní kabelky podléhají eko kabelky módě a jejím trendům.

Od eko kabelky k eko tašce

Kromě eko kabelek najdete na trhu i eko tašky. Ty by měly nahradit neekologické igelitky. Stačí, kdyžsi uvědomíte, že igelitka, kterou si vezmete v obchodě vydrží jen chvíli a pak více než sto let se rozpadá na smetišti. Eko taška se vám skvěle vleze do eko kabelky a nákup unese také.

Eko kabelky a eko tašky

Tyto eko kabelky a eko tašky mohou být z těch nejrůznějších materiálů. Plátěné, látkové bývají batikované vyšívané, pošité, potištěné nebo šité z kousků jako patchwork. Mohou být z obalů od CocaColy, ze starých časopisů nebo novin. Mohou být dokonce pletené jako z proutí, ale základem jsou právě již přečtené staré noviny a časopisy. Mohou být z vkusně propletených bezpečnostních pásů, které mohou být i barevné. Najdete i kabelky z pánských kravat, dámských šátků nebo koberců. Překvapí vás barvami hýřící kabelka z obalů od bonbónů, chipsů nebo z pet lahví. Naprosto neuvěřitelně vypadá eko kabelka ze skateboardu, pneumatik nebo gramofonových desek.

Materiál a vzhled eko kabelek

Jak vidíte eko kabelky jsou z nejrůznějších materiálů. A také od nejrůznějších výrobců a designerů. Ale nebojte se, ač to vypadá jako extrém, tak eko kabelky jsou opravdu vkusné, nápadité a vypadají velmi dobře. Mohou být vyrobené na denní nošení, stejně jako malé večerní nebo taštičky na ples v provedení psaníčka či pompadour. Eko se vyrábějí i taštičky na** kosmetiku** nebo na klíče.

Eko tašky

Vynikající eko tašky určené na nákup, mohou být součástí eko kabelky, ale je možné si je koupit i zvlášť. Mohou být v nejrůznějším provedení. Mohou se skládat a zavřít zipem, aby nezavazely v kabelce, nebo mohou mít přihrádky pro jednotlivé láhve, aby se nerozbily, dobře nesly a stavěly. Pokud si koupíte eko tašku na nákup, většinou má garantovanou nosnost asi 20 kilogramů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20606 (skvela-zabava.cz#10029)


Přidat komentář