Barvy podzimu a zimy 2011

Jak jste si jistě všimli sami, šedé barvy je na podzim všude dostatek, tak proč ještě volit šedé oblečení? Není dobré podporovat ponurou náladu podzimu, a proto doplňte váš šatník o několik krásných barevných kousků.

Barvy podzimu a zimy 2011

Nejdůležitějším trendem letošního podzimu je barva smaragdová. I když tuto barvu v šatníku nemáte a nejste na ni zvyklá, rozhodně stojí za to ji vyzkoušet. Vypadá skvěle i v rámci samostatného oblečení, ale dá se také parádně kombinovat s dalšími odstíny. Např. když smaragdovou barvu zkombinujete s tmavě modrou, budete IN a trendy. Pokud máte v šatníku růžové kousky oblečení, rozhodně je na podzim neschovávejte do skříně, ale nadále pokračujte v jejich nošení. Výrazné barvy, kterými je samozřejmě i růžová, se nenosí pouze na jaro a v létě, ale i na podzim a v zimě je potřeba oživit váš vzhled během sychravých a urousaných dnů. Doplňky jsou samozřejmě také IN. Pořiďte si např. barevný náhrdelník nebo barevné náušnice.

Další módní barvou letošního podzimu a zimy je sytě žlutá barva. Pořiďte si žlutý svetřík, tričko nebo kabátek, který můžete doplnit černými kalhoty. Pokud tento outfit doplníte náramkem na ruku, budete vypadat, jako byste právě sešla z módního mola. V letošní podzimní i zimní dny se nosí svůdná červená barva. Ta přitahuje pozornost vždy a k letošnímu podzimu jednoznačně patří. Pokud jste již potkali několik lidí v kombinaci barev smaragdu a hořčicového odstínu, je vám zřejmě jasné, že tato kombinace letošnímu podzimu vede. Že se v ní necítíte dobře? Co takhle tmavě modrý svetr a na něj sytě červená bunda? I v této kombinaci budete nepřehlédnutelná a zatraceně sexy, neboť právě tyto barvy letos letí. Proč je nevyzkoušet?

Barevné nebo temné odstíny oblečení?

S přicházejícím podzimním a zimním období se zcela jistě mimo výše uvedených barev setkáte v buticích i na módních přehlídkách s kolekcemi, které nabízejí převážně černé, šedé a tmavě modré oblečení. Ani letošek není žádnou výjimkou, opět se letos jako jiný rok nosí samozřejmě i takové barvy. Ovšem podzim/zima 2011 má v tomto roce i druhou stránku a to barevnější a podstatně zářivější. Návrháři se shlédli v luxusních látkách, v kůžích a kožešinách a to v nepřehlédnutelných odstínech. A proto pro nadcházející sezónu vytvořili sofistikovanější tóny polodrahokamů.  Pro co nejlepší efekt doporučují jednu barvu a to od hlavy až k patě. Pokud si na výrazné barvy netroufáte a dáváte přednost decentnějšímu vzhledu, zkombinujte a zkuste dokonale sladit barvu antracitovou s náznakem smaragdové a granátové. Odstíny, jako jsou temně granátově červená, zářivá safírová modř, safírová, rubínová, elegantní modro-fialová váš šatník bleskurychle promění v přehlídku vytříbené elegance, díky které se budete cítit sebevědomě.

Módní barvy 2011/2012

Petrolejová barva je barva příští zimy. Tato barva se objevila na přehlídkách od Paříže až po New York a nejlépe vynikne na šatech z lehkého šifonu, na kožešinách, sametových kostýmcích, hedvábných halenkách a kožených sukních. Tato barva je ideální pro ženy se světlou pletí.

Rudá barva – pokud se do ní obléknete, přitáhnete pozornost ostatních a to dozajista. Nezáleží na intenzitě rudého tónu, je potřeba, abyste byla opravdu sebevědomá k tomu, abyste mohla tuto barvu nosit.

Fialová barva je vhodnou náhradou rudé barvy pro ty, kteří nemají dostatek odvahy. Čím tmavší barvu fialové vyberete, tím méně vzbudíte pozornosti, ovšem nadále budete působit neméně žensky. Pokud budete tmavší fialovou kombinovat s černou, budete působit elegantněji.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20603 (skvela-zabava.cz#10024)


Přidat komentář