Barevné dámské holinky

Veselé, zajímavé, extravagantní jsou nové typy holinek určených ne do lesa a zahrady, ale na běžné nošení. Ano, tyto holinky se nosí do města, do práce i na vycházku. Sladěné s ostatním oblečením vypadají skvěle!

Barevné holinky

S nápadem barevných holinek přišla britská společnost** Evercreatures**. V roce 2004 objevila tato módní společnost mezeru v nabídce trhu s** obutím do deště.** Informace ji natolik zaujala, že se začala myšlenkou zabývat a vznikly nové** barevné gumové holinky** do deště. Velmi brzy začaly i ostatní módní návrháři a výrobci představovat** barevné gumové holinky**. Dnes je nabídka tak široká, že není problém vybrat si takové holinky, které odpovídají vašim představám i vkusu.

Dejte přednost kvalitě

Dámské barevné holinky se vyrábí z odolného a nepromokavého materiálu – přírodního kaučuku, který je příjemný a také zdravotně nezávadný pro vaše nohy. Kvalitní barevné holinky jsou uvnitř vybaveny bavlněnou výplní, která udržuje nohy nejen v teple, ale také v suchu. Holinky jsou dobře tvarovány, jsou pevné a přizpůsobivé každé noze. Navíc mají tyto holinky** protiskluzovou podrážku**, která vám neujede ani na mokrém povrchu, ani na sněhu. Na trhu se vyskytují i napodobeniny těchto holinek, které nejsou zdaleka tak kvalitní. Nejenže je v nich zima a praskají, ale nejsou dostatečně stabilní pro nohu. To může způsobit po delším chození bolesti nohou i zad.

Výběr barev i tvarů dámských holinek

Holinky se nabízejí nejčastěji jako vysoké. Můžete však objevit i nižší, kotníčkové. Záleží na tvaru i na tom, co holinky napodobují. Lze je totiž koupit například jako napodobeninu motorkářských, kovbojských nebo jezdeckých bot. Černé klasické holinky se nabízejí také, ale jsou zdobeny kytičkami, motýlky, abstraktními motivy, kroužky, srdíčky nebo i zvířátky. Také** barevné holinky** mají různou výzdobu. Kromě toho je možné vybrat si i vyšší nebo nižší podpatek. Vynikající je i doplněk, který slouží pro chladné počasí. Do holinek lze zakoupit teplé vložky, které se většinou přehrnují přes okraj holinek a tak je vlastně zdobí. Měli byste si jen dát pozor, aby zakoupená vložka ladila s barvou holinek.

S čím holinky nosit?

K barevným holinkám lze obléknout cokoli. Záleží také na počasí. V teplém, ale deštivém počasí to klidně mohou být šortky, kraťasy nebo dokonce i sukně či šaty. V chladnějším počasí kalhoty, džíny i elasťáky. Celkový outfit můžete doladit elegantním nebo sportovním sáčkem, bundou či svetříkem. Vhodným doplňkem je sportovní kabelka. S holinkami najdou uplatnění i různé extravagantní kousky. Je ovšem pravda, že přílišná barevnost holinek se může těžko ladit s ostatním oblečením. Chybu ovšem neuděláte, pokud vše doladíte jednou nebo dvěma základními barvami.

Kdy holinky obout?

Samozřejmě kdykoli, když prší, je po dešti nebo to na déšť vypadá. A můžete si vyjít do města i do přírody. Vždy budete in. Chybu ale neuděláte, ani pokud holinky obujete za slunečného počasí. Holinky se dnes staly stylovým módním doplňkem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20589 (skvela-zabava.cz#9917)


Přidat komentář