Noční Ostrava

Ostrava je třetím největším městem v České republice, čemuž také odpovídá její bohatý noční život s velkým množstvím nejrůznějších barů, heren, restaurací nebo klubů. Snad každému se při myšlence na noční Ostravu vybaví Stodolní ulice.

Něco málo k Ostravě

Město Ostrava leží na rozhraní Slezska a Moravy na severovýchodě České republiky, poblíž hranic s Polskem. Počtem obyvatelstva i rozlohou je Ostrava třetím největším městem České republiky, hned po Praze a Brnu. Toto statutární město je významným univerzitním a průmyslovým městem. Město Ostrava leží na soutoku řek Lučiny, Odry, Opavy a Ostravice. Rozloha Ostravy je 214 km2 a žije v ní přes 310 tisíc obyvatel.

Taxi Ostrava Centrum

Každý, kdo se pohybuje ve větším městě, přesněji řečeno v centru města, ví, že nejjednodušším a nejrychlejším způsobem dopravy je taxi služba. Díky ní ušetříte čas a dostanete se všude tam, kam potřebujete.

Taxi Ostrava Centrum je k dispozici 24 hodin denně a navíc se v Ostravě centru vyzná, zná zkratky, zná uličky, má povolení ke vjezdům, kam se běžný řidič bez „povolení“ od města Ostravy nedostane, a celá cesta se tak může zkrátit o polovinu i více. Navíc budete překvapeni nejen vysokým komfortem, ale také nízkými cenami, pro které se Vám nevyplatí cestovat s davy lidí v přeplněné tramvaji.

Noční život v Ostravě

Ostrava stále více a častěji vstupuje do povědomí lidí jako velmi příjemné centrum, vyznačující se bohatým kulturním děním a zábavou. Ovšem omyl. Mnoho lidí si pod pojmem noční život v Ostravě představí pouze Stodolní ulici, ve které se převážná část zábavy soustřeďuje a ne nadarmo se jí říká ulice, „která nikdy nespí.“ Ovšem za zábavou se nemusí nutně chodit pouze na Stodolní ulici.

Stodolní ulice

Pokud hledáte noční zábavu, jistě si tu nejstylovější v celé České republice užijete právě v Ostravě. Tedy lépe řečeno, v proslulé ostravské Stodolní ulici, do které se chodí pravidelně bavit několik tisíc lidí jak z Česka, tak i z ciziny. Stodolní ulice je oficiálně za posledních 17 let nejmódnějším místem v Česku. Titul za proslulou ulici získala na základě rozhodnutí odborné poroty v soutěži jedné turistické agentury. Tento titul získala díky své jedinečnosti, neboť podobnou ulici, která by lidi lákala na tolik rozličných klubů, barů, kaváren a restaurací, není nikde jinde v České republice možné nalézt.

Stodolní ulice, která se nachází v samotném centru statutárního města Ostravy je unikátní fenomén ostravského společenského života. Na Stodolní ulici a i v její těsné blízkosti se nachází desítky barů, restaurací a klubů, které jsou zejména o víkendu hojně navštěvovány mladou a střední generací. Jestliže se rozhodnete strávit večer se vším všudy, je Stodolní ulice správnou volbou. Popularita Stodolní ulice s sebou však přináší i negativní aspekty, které se projevují zvýšenou kriminalitou. Proto je ulice pod dohledem policejních hlídek a kamerového systému. V roce 2006 byla celá Stodolní ulice zrekonstruovaná.

K oživení ostravské kulturní scény po roce 1990 výrazně přispěl rozvoj ostravského vysokého školství. Vzhledem k potřebě vzájemných setkání, diskuzí a prezentací různých uměleckých pokusů vznikaly různé kultovní kluby, které se staly v průběhu krátké doby oblíbeným místem mladých ostravských umělců a intelektuálů. Zakrátko přibyly v blízkosti další kluby, z nichž každý má svou specifickou atmosféru. Stodolní ulice skýtá přes 60 barů, restaurací a zábavních podniků, které lidem nabízí vše, na co si vzpomenou a na co mají zrovna chuť. Na vyhlášené Stodolní ulici můžete nalézt kluby s jazzovou ale i jinou alternativní hudební produkcí, karaoke, tančírny, biliardy, bowling, casina, ale i klidné posezení. Jednotlivé kluby a podniky se odlišují vzhledem interiéru, také specialitami a pohoštěním, které nabízejí, ale největším rozlišovacím znamením je hudba, která se Stodolní ulicí line. V některých klubech si můžete vychutnat hudbu 60. let, jinde si můžete zatrsat na současné moderní hudební žánry. Stodolní ulice není vyhlášená pouze u nás, v České republice, ale za parádní a nezapomenutelnou atmosférou se do této ulice sjíždějí zájemci, kteří prahnout po zábavě z celé země, mimo jiné ze Slovenska, Polska, Německa nebo Velké Británie.

Drink taxi Ostrava

Zapomněli jste se s přáteli a dali si skleničku, a teď nevíte jak se dostat domů, když jste přijeli autem? Řešením je objednání služby Drink taxi Ostrava. Ta se již o Vaši dopravu i dopravu Vašeho vozu domů postará.

Službu Drink taxi Ostrava si můžete objednat kdykoli. V nabídce je nonstop. Můžete si ji objednat, až když ji budete opravdu potřebovat, nebo si ji můžete objednat dopředu. Tedy tehdy, kdy víte, že se potřebujete dostat na akci, kde budete pít alkohol.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20551 (skvela-zabava.cz#10006)


Přidat komentář