Drink servis v Ostravě

Rádi se bavíte, ale neradi cestujete hromadnou dopravou? Nebo nestíháte a potřebujete jet vlastním vozem, i když víte, že budete pít alkohol? Řešením může být služba drink servis, která dopraví vás i váš vůz zpět domů.

Drink servis je zbrusu nová a velmi výhodná služba, která nejen pomáhá, ale i chrání své klienty. Využít ji mohou všichni, kdo se napijí alkoholu, i když vědí, že budou muset odjet vlastním vozem. Odteď již nemusí. Stačí, když vytočí telefonní číslo na službu drink servis a objednají si odvoz sebe i svého vozu. Tak se dostanou domů** bezpečně**, bez porušování pravidel silničního provozu a bez ohrožování sebe, druhých i možnosti nabourání a poškození vlastního i cizího vozu.

Drink servis v Ostravě

Služba** drink servis** se stále více rozmnožuje. A není se co divit. Hromadná doprava má stále méně spojů, stále méně často jezdí zejména v pozdějších denních i nočních hodinách a to nemluvíme o dopravě k vesnicím okolo měst. I zde hromadná doprava velmi vázne. Dokonce ještě více. Vyplatí se tedy dopravovat se kamkoli vlastním vozem. Jenže ne vždy je vše, jak má být. Neplánovaná oslava, ale i plánovaná, nebo návštěva kulturního zařízení, původně pracovní schůzka, setkání s přáteli, porada, konkurz, to vše může skončit sklenkou alkoholu. A hned je na světě problém. Jak se dostat i se svým vozem domů a neporušit silniční zákon? Problém má dnes snadné a výhodné řešení. Postačí vytočit službu drink servis a objednat si na dispečinku** odvoz sebe i svého auta**. A pokud vás přijelo v autě více, pak i ostatních osob. Nic není problém. Dispečink pro vás vyšle profesionální řidiče, kteří vás, vaše auto i vaše přátele bezpečně dopraví domů. Kontakt na drink servis v Ostravě najdete na internetové adrese www.drink-taxi-ostrava.cz.

Výhody služby drink servis v Ostravě

Je tu pro vás 24 hodin denně. Dispečink vás neodradí, svou objednávku vyřídíte s příjemným pracovníkem, který vše vyřídí k vaší plné spokojenosti. Přijede pro vás řidič, tedy dva řidiči, jeden pojede vaším vozem s vámi na sedadle spolujezdce a druhý vás bude doprovázet a odveze z konečné stanice zpět na dispečink řidiče, který vás vezl. Druhý řidič odveze v případě potřeby i vaše spolucestující. Pokud vám bude chybět benzín, není problém, aby vám řidič natankoval. Palivo platíte samozřejmě sami. Cenu služby taxi drink si můžete spočítat sami. Platba je za kilometr, který napočítá váš vlastní tachometr.

Kdo bude váš řidič?

I když nemáte rádi, když někdo cizí řídí váš vůz, tak v tomto případě se nemáte čeho bát. Řidiči pracující pro službu drink servis, prochází náročnými testy a školeními. Jde tedy opravdu o profesionální řidiče, kteří to s auty umí. A umí to i s jejich řidiči. Každý řidič vás i váš vůz bezpečně odveze do cílové stanice.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20569 (skvela-zabava.cz#10133)


Přidat komentář