Aquaparky

Tobogány, skluzavky, vířivky, plavecký bazén, bazének pro děti, brouzdaliště, ale také saunu, masážní lavice, relaxační zónu, toto vše a ne jen to, můžete vyzkoušet v některém z aquaparků. V aquaparku si najde každý, co potěší jeho tělo i duši.

Dnešní doba je bezpochyby pro nás všechny příliš uspěchaná, plná každodenního stresu, napětí a povinností, ať už v práci, nebo doma. Nejen prací, povinnostmi a neustálým se „honěním“ za něčím je člověk živ. Tento způsob života nás sice může naplňovat, ale jen po určitý čas a do určité míry.

Potřeba relaxačních a zábavných chvil v našem životě

Snadno by se mohlo stát, že z veškerého spěchu se jednoho dne zhroutíme, ať už doslova, tj. fyzicky, nebo také psychicky. Mezi všemi povinnostmi je zapotřebí si najít čas jen pro sebe a dopřát sobě i rodině relaxaci, zábavu a adrenalin v jednom. Tuto kombinaci je možné zažít v některém z** aquaparků**. Máte-li aquapark ve Vašem městě, pak neváhejte a vyrazte vstříc dobrodružství, třeba i o všedním dni navečer. I když jsou aquaparky velmi oblíbeným, žádaným a vyhledávaným místem, tak ne všechna města se jimi mohou pochlubit. A tak, pokud bydlíte ve městě, kde žádný není, nebo byste chtěli navštívit jinačí, třeba větší, nebo s větší rozmanitostí atrakcí, pak si můžete spravit o víkendu báječný den. Naložíte auto, vezmete plavky, ručníky, mýdla, nějaké ty korunky na vstupné a chutné občerstvení a můžete se jet.

Atrakce v aquaparcích

aquaparku si přijde každý člen Vaší rodiny na své. Dospělé potěší například plavecký bazén, vířivka, sauna, pára, masážní lavice, relaxační zóna s lehátky. Děti se vydovádí v dětském bazénku, v dravé řece, na tobogánu, v bazénu s umělým divokým vlnobitím. A i Ti nejmenší okusí větší množství vody, než doma ve vaně. Pro nejmenší jsou určená brouzdaliště, skluzavky.

Členění aquaparku

V aquaparku se můžete setkat, jak s krytou, tak venkovní částí. Venkovní část je v drtivé většině využitelná pouze v letním období. Součástí venkovního prostoru je i plocha, kde se mohou placatit děti, opalovat příznivci snědého, čokoládového odstínu. Venkovní část je neméně akční jako vnitřní. Můžete uspořádat například vodní pólo. Můžete se také setkat s nabídkou organizovaného vodního aerobiku a jiného sportu. U venkovní části se můžete setkat také se skokanskými můstky.

Oproti tomu vnitřní část aquaparku nabízí vyžití v dny, kdy venku nepanuje zrovna příznivé počasí.

Některé aquaparky se mohou pochlubit přímým propojením venkovní a vnitřní části, ať už formou proplutí, nebo proskleným mostkem, apod. Do venkovní části, konkrétně do bazénu, se můžete vydat, i když je venku chladno a teplota ukazuje hluboko pod bod mrazu. Takže otužilci si přijdou na své.

Jakmile budete dosyta vydováděni a varhánky na Vašich prstech napoví, že je již čas jít z vody, můžete se vydat do restaurace s občerstvením. Setkat se můžete s restaurací, kam se můžete vydat prakticky ihned, když vylezete z bazénku. Tam se počítá, že poněkud zamokříte podlahu a stolek. Pak však můžete najít i aquaparky, se kterými sousedí restaurační prostory, kam je již nutné se převléci. Zato se v nich mohou vyžít i děti. Takové restaurace mohou totiž nabízet i dětský koutek. Takže zatímco Vy se budete oddávat lahodné kávě a medovníku nebo křupavé pizze, děti se po zmrzlinovém poháru vydovádí v hracích kuličkách.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20536 (skvela-zabava.cz#9950)


Přidat komentář