Jessica Simpson

Jessica Simpson se realizuje v mnoha oblastech. Můžete ji znát jako herečku, zpěvačku, modelku nebo návrhářku. Tato krásná blondýna je známá také díky svému vyvinutému poprsí, které obdivuje celý svět.

Zpěvačka, herečka, modelka a také návrhářka, zdá se, že Jessica Simpson našla zalíbení v mnoha oblastech. Jessica je držitelkou několika zlatých a platinových desek. Její kariéra začala velice brzy.

Životopis Jessici Simpson

Jessica Ann Simpson se narodila 10. července 1980 v Texasu. Její otec Joe Simpson je v současnosti její manažer, matka Tina Ann Simpson pracovala v minulosti jako učitelka, nyní je osobní stylistka své dcery. Talentem příroda nešetřila ani na mladší sestře Ashlee Simpson, která je známá jako zpěvačka. Jessica začala ve 12 letech zpívat v církevním sboru, zde si jí také všiml známý producent. Později se také stala členkou Mickey Mouse klubu a nahrála své první album. Jessica se během turné seznámila se zpěvákem kapely 98 Degress Nickem, kterého si později vzala. Jejich vztah však skončil rozvodem. Jessica se s Nickem také velmi proslavila reality show Newlyweds, která se vysílala na MTV. V této reality show se Jessica předvedla především jako** hloupá blondýna**. Amerika dlouho žila jejím dotazem, zda není kuře náhodou ryba.

Filmografie

Jessica si během své kariéry zahrála v několika televizních seriálech jako That`s the show a The twilight zone. Vedlejší roli dostala např. ve filmu Pán převleků. Svůj první významní film natočila v roce 2005 a to Mistři hazardu. V roce 2006 si zahrála ve filmu Rande měsíce a v roce 2007 získala roli ve filmu Ambiciózní blondýnka. Jessica je také hlavní hrdinkou filmu The major movie, komedie na vojenské téma.

Diskografie

V roce 1999 si získaly velkou oblibu popové princezny Britney Spears a Christina Aguillera, nahrávací společnost věřila i ve stejný úspěch Jessicy. První velký úspěch přichází se singlem Wanna Love You Forever. Poté přichází album Sweet Kisses a turné s kapelou 98 Degrees. V roce 2001 se vydalo album Irresisteble se stejnojmenným singlem, který se také stal nejúspěšnějším v její kariéře. V roce 2003 vychází deska In This Skin. Nejnovější deska, která vyšla v roce 2008, se jmenuje Do You Know. Jessica Simpson si také zazpívala s Eminemem v písni We made you.

Co se o ní píše

Jessica Simpson je známá také díky svému vyvinutému dekoltu. Na různých internetových stránkách se ale můžeme dočíst, že se Jessica cítí kvůli svému velkému poprsí plnoštíhlá a tak uvažuje nad zmenšením. Celý svět dále obletěly fotky opilé herečky a zpěvačky. Krásná Jess vyrazila společně se svým snoubencem, hráčem amerického fotbalu Ericem Johsnonem, do japonské restaurace. Po pár panácích v restauraci vyšla Jessica z restaurace opilá. Její snoubenec ji celou cestu musel vést a novináři měli dost času pořídit zajímavé fotografie.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20491 (skvela-zabava.cz#9882)


Přidat komentář