Jamelia

Po jejím úspěchu s Albem „Thank You” se Jamelii narodila dcerka Teja a tak si zpěvačka dala roční pauzu. V říjnu roku 2005 se jí narodila druhá dcera Tiani. Na albu „Thank You” hostuje i její kamarád, zpěvák Usher, kterého kritizuje za zbytečné utrácení.

Něco málo ze života

Jamelia Naila Davis se narodila 1. 10. 1981 v Birminghamu. Ačkoliv je rodilá angličanka, její matka pochází z Jamajky a otec ze Zimbabwe. Její kariéra začala už v 15 letech, kdy zpívala se svou kapelou, ale skutečný průlom v kariéře nastal díky singlu Superstar, který se zařadil mezi TOP 10 na mnoha místech světa.

Rodiný kruh

Po jejím úspěchu s Albem „Thank You” se Jamelii narodila dcerka Teja a tak si zpěvačka dala roční pauzu. V říjnu roku 2005 se jí narodila druhá dcera Tiani. Na albu „Thank You” hostuje i její kamarád, zpěvák Usher, kterého kritizuje za zbytečné utrácení. Když se dozvěděla, že si Usher koupil zlatý řetěz za 180 000 dolarů, prohlásila, že by bylo lepší za takové peníze koupit dům. „Zpěváci dostávají hodně peněz. Klidně bych si mohla dát dva roky pauzu a v klidu vychovávat svoji dceru - kolik lidí má takovou možnost?” říká Jamelia. Jde znát, že jí rodina naučila skromnosti a šetrnosti. Kromě zpívání se Jamelia rozhodla psát také knížky, konkrétně pohádky pro děti (stejně jako Madonna).

Boj za zvířecí práva

Nejen skromná, ale také soucitná je zpěvačka Jamelia. V boji za etické zacházení se zvířaty se letos nechala vyfotit nahá pro obří billboardy a reklamní plakáty. Jamelia na nich leží na břiše, na zádech jí sedí králíček a nad nimi křičí nápis: „Buďte spokojení ve své vlastní kůži, a nechte zvířatům tu jejich.” K organizaci PETA se připojuje stále více celebrit. Významnou členkou je také například Pamela Andersonová nebo Kim Basingerová.

Diskografie

2001 Drama
2004 Thank You
2006 Walk With Me

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20488 (skvela-zabava.cz#7868)


Přidat komentář