Gábina Partyšová

Gábina vystudovala soukromé gymnázium v Brně. Od svých čtyř let chodila do lidové školy umění na hodiny zpěvu, klavíru a hudební nauky. Když ji bylo devět, vyhrála konkurz do brněnského dabingového centra a dabovala dětské role.

Něco málo o ní

Datum narození: 9. června 1978
Místo narození: Brno
Znamení: Blíženci
Povolání: moderátorka, zpěvačka

Ze života

Gábina vystudovala soukromé gymnázium v Brně. Od svých čtyř let chodila do lidové školy umění na hodiny zpěvu, klavíru a hudební nauky. Když ji bylo devět, vyhrála konkurz do brněnského dabingového centra a dabovala dětské role. V patnácti pak vyhrála konkurz do hudebního pořadu (Jak se rodí hvězdy) České televize. Tady uspěla a u hudebního vydavatelství EMI vydala své první album s názvem Gabriela – Hledej lásku.

Když bylo Gábině dvacet, začala pracovat jako redaktorka pořadu televize Nova – Prásk. V roce 2002 se jako své vlastní dvojče, pod jménem Rebeka, stala moderátorkou televizní hitparády Eso. Ve stejném roce moderovala i Českého slavíka. Roku 2003 vyšlo její druhé album s názvem Rebeka – Mý druhý já a v roce 2004 album Rebeka Flash.

Rebelka

Moderátorka a zpěvačka Gábina Partyšová se loni v létě konečně svlékla pro Playboy. Nabídku už dostala v roce 2004, ale tehdy ji odmítla. Tentokrát ji přijala bez většího váhání a pro focení si vybrala svého dobrého kamaráda, který sice fotí hlavně nahé muže, ale s Gábinou si poradil skvěle. Čtenářům Playboye se představila jako sexy pradlenka, selka a cikánská tanečnice.

Své focení pro Playboy odůvodnila takto: „To abych měla jednou co ukázat vnoučatům. Aby věděla, že ta jejich stará vrásčitá babička byla kdysi taky mladá a hezká.”

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20487 (skvela-zabava.cz#7862)


Přidat komentář