Elin Nordegren

Elin Maria Pernilla Nordegren. Tak zní celé jméno bývalé švédské modelky a exmanželky profesionálního golfisty Tigera Woodse, která se do podvědomí široké veřejnosti dostala bohužel právě díky rozvodu s golfistou.

Elin a její život před sňatkem s Tigerem Woodsem

Nordegren se narodila ve Stockholmu ve Švédsku. Její matka,** Barbro Holmberg**, je politička a bývalá ministrině švédské migrační a azylové politiky. Její otec,** Thomas Nordegren,** je rozhlasový novinář, který působil jako vedoucí kanceláře ve Washingtonu DC. Má staršího bratra Axela a sestru Josefin. Spolu se sestrou pracovala Nordegren na různých brigádách, i jako pokladní v supermarketech, aby si mohla financovat svá studia. Elin začala v roce 2000 s modelingem a téhož roku v létě se objevila na obálce časopisu** Sport Café.**

Vzdělání

Nordegren byla zapsána na částečný úvazek jako student na Rollins College ve Winter Parku na Floridě, kde studuje psychologii.

Manželství s Tigerem Woodsem

Když vzala Nordegren práci v obchodě s oděvy ve Stockholmu zvaném Champagne, potkala zde Miu Parnevik, manželku švédského golfisty Jespera Parnevika, která si Elin najala na hlídání svých dětí. Šlo však o práci, která vyžadovala, aby se přestěhovala do spojených států. A tak se i stalo. Mia se svým manželem později seznámili Elin s Tigerem a toto setkání vyústilo ve sňatek.

Vzali se v říjnu roku 2004 na Barbadosu. Mezi 150 hosty byl i Michael Jordan nebo Charles Barkley. Woods pronajal celý komplex na týden, včetně tří golfových hřišť a 110 pokojů, což ho stálo téměř 2 miliony dolarů.

Krátce poté vztah Woodse s Nordegren čelil mediálnímu a veřejnému zájmu, kvůli nahým fotografiím, které někdo začal rozšiřovat e-mailovou zprávou s doprovodným textem, že žena, která vystupuje na fotografiích je Elin Nordegren, přítelkyně Tigera Woodse. Snímky měly být údajně pořízeny v určitém období její kariéry. Fotografie skutečné byly, ale nešlo o Elin Nordegren, nýbrž o Kim Hiott, modelku, která snímky nafotila pro Playboy. Toto dokazovalo i výrazné tetování Kim na zádech. problém vznikl opět v roce 2006, kdy irský časopis Dubliner publikoval tyto nahé fotografie s tím, že jde o Elin. Ta podala proti křivému obvinění žalobu a soudní spor vyhrála. Peníze věnovala na boj proti rakovině.

Den poté, co skončil Woods druhý na US Open, tj. 18. června 2007, oznámil narození dcery Sam Alexis Woodsové. 2. září 2008 učinil prohlášení, že čekají další dítě, které přišlo na svět o 5 měsíců později, byl to chlapec Charlie Axel.

Poté, co se Woods v roce 2009 přiznal k nevěře, se jejich manželství stalo předmětem rozsáhlé medializace. Následně Woods oznámil, že si dává na dobu neurčitou oddech od golfu a chce se věnovat rodině. Tyto snahy však byly neúspěšné a pár se u obvodního soudu v Panama City na Floridě, 23.8. 2010 rozvedl.

Cítí se silnější než kdy předtím

Navzdory prožitému utrpení se prý Elin cítí silnější než kdy před tím. Když se v zimě na veřejnosti hlásila jedna Woodsova milenka za druhou, připadala si prý jako pitomec a nechápala, jak to že nic netušila. Cítila se zraněná mnoha lidmi ze svého okolí. Přesto se domnívá, že by jednou mohla Woodsovi odpustit.

Při majetkovém vyrovnání mohla podle spekulací získat až půl miliardy dolarů. To ovšem komentuje slovy: "Za peníze si štěstí nekoupíte, ani Vám nedají znovu dohromady rodinu".

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id20493 (skvela-zabava.cz#9888)


Přidat komentář